| lorenmorgan a întrebat:

Parul meu este negru de lungime medie si are bucle ondulate, nu-mi place una cum arata parul din fata(mi-a crescut bretonul si l-am despartit in doua) il indrept cu placa ca sa fie drept.dar peste citeva timp se face inapoi. ce pot face ca sa-l aranjez si sa-mi steie bine?

2 răspunsuri:
| moniquah a răspuns:

Iei bretonul, il ridici il tapezi putin, il dai pe spate si il prinzi cu calme si il umfli putin... et voila. nu te mai deranjeaza bretonul big grin fundita? big grin

| happyorange a răspuns:

Poti sa prinzi bretonul cu o clama. nu intr o parte, ci pe mijloc si umfla l putin