| Blueberry145 a întrebat:

cum pot sa imi indrept parul fara feon si placa? de preferat sa se vada rezultate in o saptamana. si am 14 ani parul meu e drept doar ca varfurile si bretonul sunt ondulate deci da... mersi

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

A aparut un pieptene pentru indreptat parul la avon, daca nu ai parul ondulat de tot sau cret cred ca iti va folosi.

| Blueberry145 explică (pentru Bondarel99):

Hmm da dar ceva care as putea face acasa, adica fara sa cum par nimic, ca eu sambata plec undeva si vreau sa fac ceva pana atunci, nu vine comanda asa repede

| SheWasHere a răspuns (pentru Bondarel99):

Pieptenele acela nu face decat sa-ti tina parul drept atata timp cat este... in el.
Tot ar trebui sa foloseasca cel putin foenul.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci.Crezi ca lucrurile sunt asa simple? Nu iti poti indrepta parul doar cu niste chimicale, trebuie sa il faci tu cumva, ori cu placa, cu feonul...
Mai e o solutie dar nu stiu daca da rezultate, macar ai putea incerca
http://www.youtube.com/watch?v=FcUVALkIu_4

| helpyou03 a răspuns:

Tu vrei minunilaughingnu exista asa ceva.ori iti accepti parul asa cum e, ori baga placa si gatahappy