| madaa a întrebat:

Parul meu este saten inchis si vreau sa il am mai deschis dexemplu daca imi cumpar o vopsea tip sampon(care trece la cateva spalari)imi va deteriora parul sau va actiona

1 răspuns:
| Dee0tzaA a răspuns:

Nu iti va deteriora parul pentru ca nu contine amoniac, dar nici nu o sa se vada vreo schimbare. Eu am parul saten deschis si am incercat sa il fac cu vopsea de tip sampon negru si nu s-a vazut absolut nici o schimbare, nu cred ca daca incerci sa il deschizi la culoare vei reusi.