| capsunik13anca a întrebat:

Pe cat incepem scoala? Imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Conform structurii anului scolar, cursurile incep marti pe 26 aprilie. Totusi, in Prahova (de exemplu) s-a trimis o circulara conform careia cursurile incep de miercuri. happy

Cel mai bine ar fi sa suni la secretariatul scolii si sa intrebi.winking

16 răspunsuri:
| Diana6185 a răspuns:

Buna happy noi incepem scoala miercuri 27.04. 2011

| M a răspuns:

Incepem miercuri...ne-au mai dat o zi libera ieeeeelove struck
funda?:*:*:*

| iushsm a răspuns:

Pe 27 aprilie, miercuri.

| Coryyyyy a răspuns:

La televizor a zis ca o sa incepem miercuri

| EuDarii a răspuns:

Miercuri pe 27

| catalineusx a răspuns:

Am inteles ca acum incepem miercuri.Eu am vorbit cu diriginta mea si a zis ca incepem miercuri nu marti.Te-as sfatui sa faci la fel sa stii sigur

| rolfenstein a răspuns:

Miercuri,27 04 2011.sigur!

| brunett3 a răspuns:

Miercuri...S-a "lungit" vacanta cu o zi big grinbig grin

| TheWorstNightmare a răspuns:

Pe 27 aprilie

| Th3Public3N3MY a răspuns:

Buna @capsunik13anca! Scoala incepe pe 27/04(aprilie)/2011.
Ministerul-Invatamantului, ne-a mai dat o zi libera, adica marti!

| eprubetă a răspuns:

27.04.2011 ---> Miercuri

funda?

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Miercuri-adica pe 27 aprilie. Funditaaabatting eyelashes? Te rogkiss

| Zidovsky a răspuns:

Pe 27, miercuritongue

| Dhanny23 a răspuns:

Pe 26 aprilie

| Ioana99cool a răspuns:

Pe Miercuri, 27 apr. Inainte incepeam pe marti da si-o dat seama in sfarsit sa ne mai lase o zi.si acum mergem la scl numai miercurihappy

| XxAngelxX_9810 a răspuns:

Miercuri in 27.04. 2011.