| LucianaM a întrebat:

Pe voi ce va enerveaza cel mai mult big grin? Pe mine cand la un magazin de haine au unele la fel si isi mai iau si alti ~x( asta ma enerveaza pe mine cel mai tare.happy

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fii linistita, lista situatiilor care te enerveaza la culme va creste.Nici nu vei mai putea sa faci ierarhizari.

| Razvan a răspuns:

Ma enerveaza sa probez 3 magazine de haine si sa constat ca nu imi place nimic din ce am probat si sa mai probez apoi inca 2hee hee

| liongirl a răspuns:

Buna!`Pai prostia omeneasca de care nu vom scapa niciunul niciodata si "Ia aia de acolo" este expresia pe care o detest cel mai mult pentru ca nu stiu la ce se refera si nu stiu de unde sa iau acel lucru...si in general, daca auzi expresia intelegi altceva.winking

| DeeDee28 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cel mai mult ca aproape toate fetele au freze sau haine emo. mi se pare o prostie.astea sunt copiiwinking

| .LoLo. a răspuns:

Asa.boon.si care'i intrebarea? rolling on the floor Aaa.si pe mine ma enerveaza.aduc prea multe exemplare si o sa ajungem sa ne uitam pe strada sa vedem ca 1000 de oameni au aceleasi haine ca ale noastre. Poti sa te duci sa-ti faci haine la comanda.din alea unicewinking

| PinkY a răspuns:

Pe mine ma cam enerveaza emoticonul ala care face cu ochiul, de pe mess. Mi se pare cel mai sec emoticon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine cel mai mult ma enerveaza prostia... dar pentru ca suntem la Beauty&Fasion si pentru ca nu vreau sa fiu catusi de putin pe langa subiect raspunsul meu e altul:ma enerveaza extrem de tare cand plec de acasa cu gandul la ceva(un anumit model la o pereche de sandale etc) si, oricat as cauta, nu gasescstraight faceeventual gasesc ceva asemanator, asta daca am norochee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza mama cand intreaba de vreo 5 ori daca adidasii care sunt atat de scumpi sunt din piele, evident raspunsul e nu.
Ma enerveaza cand vad prin mall specimene care aproape sunt goale, doamne era una intr'o bustiera si intr'o pereche de pantaloni scurti din blug oh go on nu mai pantaloni nu erau laughing intrau cu brio la categoria de blugi tanga oh go on.
Ma enerveaza vanzatoarele prefacute dar si mai tare cele indiferente, adica tu ii zici sa aiba o zi buna si ele " Mda, mersi la fel ".