| Ioanabalea a întrebat:

Pentru a-mi scoate in evidenta posteriorul, trebuie sa port fusta galbena sau gri? Fusta e mulata.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Poți purta orice culoare, mai important e felul în care e făcută fusta. Pentru a scoate mai bine fundul în evidență, fusta trebuie să fie mulată, eventual cu talie înaltă și să nu ai nimic care să vină peste ea. Bluzița, cămașa să fie băgate în fustă sau să fie mai scurte. În ceea ce privește culoarea, eu aș prefera-o pe cea galbenă și aș combina-o cu ceva negru în partea de sus și cu niște ghetuțe cum sunt cele de pe rândul de sus, a treia pereche http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......6871_n.jpg Chiar cred că ar arăta bine, ai fi și sexy și nici nu te-ar incomoda încălțămintea pentru că e cu tocul gros

| Ioanabalea explică (pentru AnnaaaMaria):

Http://www.bqueen.ro/shop/bandageskirts/h050/ Ma tot gandesc ce culoare sa aleg.

| Ioanabalea explică (pentru AnnaaaMaria):

Http://www.bqueen.ro/shop/bandageskirts/h034/ Fusta cu talie inalta. Cea rosie mi se pare frumoasa, dar nu stiu.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Ioanabalea):

și mie îmi place cea roșie laughing

7 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Transparentă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e muat scoate in evidenta, nu conteaza culoarea, doar ca zic, galbenul mai bine cade daca esti blonda si gri daca esti ..alt ten.

| BlaaBlaa a răspuns:

Depinde de croiala fustei. Dar de obicei culorile inchise subtiaza.

| Şaptepăcate a răspuns:

Cate o poza in fiecare sa ne dam cu parerea happy