| anonim_4396 a întrebat:

Pentru banchet am o rochie cu o centura neagra pe care e o floare. Pantofii au si ei o floare. Oare sa scot floarea de pe centura? E cusuta, nu se cunoaste daca o scot. thinking

3 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Depinde cat de mare e floare daca este o floare mica eu zic ca este ok si o poti purta, dar daca este o floare prea mare eu zic sa o scoti.

| ℓίίίgнт a răspuns:

Pai.depinde cum arata. floarea de pe centura :X.dar au toate flori (rochia, pantofii, centura) deci poti sa lasi floarea pe centura :X.sa fii mai "asortata" smug

| Angel_6185 a răspuns:

Eu cred ca nu ar tebui sa o scoti.Fiindca se va asorta pantofii cu centura.Va fi foarte superwinking