| chupachups1234 a întrebat:

Pentru banchet am rochia roz ff deschis, cu centura neagra si pantofii sunt tot negrii. Sa imi fac unghiile negre, roz deschis sau alb sidefat?

11 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le faci french cu negru la varfuri nu cu alb.

| Ramonaaaa a răspuns:

Roz deschis sau french!

| Alyra a răspuns:

În primul rând nu alege negru; vei fi prea asortată, iar cu rozul e exact aceeaşi problemă. E suficient că ţi-ai asortat geanta cu pantofii. Eu te sfătuiesc să îţi le faci unghiile alb-sidefii, sau să faci o combinaţie între cele 3 culori, ceva de genul ăsta: http://www.google.ro/......tp?/imgres
În cazul combinaţiei vei fi asortată, dar totuşi... albul aceala sidefiu va face contrastul.
Distracţie plăcută la banchet!

| Minnie a răspuns:

Negru iese din start din discutie, cu roz ar fi prea mult roz. Clar, alb! Parerea mea!

| Denise_3997 a răspuns:

French. Parerea mea

| R_8074 a răspuns:

French, merge la orice

| myhaelamar86 a răspuns:

Daca ai centura neagra 10 dan, poti sa-ti faci unghiile cum vrei, n-o sa aiba nimeni curaj sa-ti zica ceva. eu le-as face un alb siderat.

| Isabela96 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti faci unghiile roz cu un model negru pe ele.

| beatricelbd a răspuns:

Alb sedefat si cu puncte negru sau cu ceva negru

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Roz deschis

| thalia_6931 a răspuns:

Deci jumatate alb sidefat si jumatate roz deschisbig grin