| ღKimKimmyღ a întrebat:

Pentru cei care folositi Polyvore:

1. e tot gratis?

2. cum pot salva o poza in format jpg pe calculator?

3. cum pot creea locuinte/design interior?

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Vad cam tarziu intrebarea ta.
totul e gratis din cate am vazut eu pana acum, daca ai aflat cum salvezi poza in pc anunta-ma si pe mine tongue, design interior creezi la fel ca si cum ai crea o tinuta: create a set->all items si scrii la search ce vrei sa cauti..sofa, table. etc.

| ღKimKimmyღ explică (pentru Tynnna):

Intre timp am descoperit si eu raspunsurile. Da, mi-am dat seama ca este gratis, cum sa salvez si cum sa creez design interior. Dar multumesc mult, s deoarece raspunsul tau este din toate punctele de vedere adevarat, iti dau funda. :*

| Tynnna a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Mersi :*

| Tynnna a răspuns (pentru Tynnna):

Cum salvezi poza in pc? ca eu nu stiu asta.

| ღKimKimmyღ explică (pentru Tynnna):

Deci mai intai trebuie sa ai cont. Dupa ce salvezi o tinunta pe contul tau, vezi in dreapta pozei mare cu tinuta 2 poze: prima cu cea de acum si a 2-a cu precedenta. Trebuie sa ii dai click pe imaginea mica in care este cea de acum, clickul drept, save image as si unde vrei sa o a=salvezii in pc. Ai grija, cand vrei sa salvezi o tinuta, trebuie sa ti-o arate poza mare, chira daca tu salvezi de pe imaginea mica, iar daca nu esti pe acea tinuta atunci, ti-o va salva mica. Daca nu ai inteles iti mai explic odata. big grin

| Tynnna a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Am reusit, mersi mult :* am mai facut odata asa, dar nu era si poza mare aceeasi si mi s-a salvat mica.

| ciprietutza a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Cum se salveaza pe cont?