| KJewel a întrebat:

Pentru fete: spuneti-mi va rog niste marci de fixativ si ceara bune, dar accesibile ca pret.
Precizez ca am parul foarte lung, foarte drept, foarte moale dar face repede matreata daca schimb samponul sau folosesc produse naspa. Nu sta nicicum ondulat, deci am nevoie de un fixativ bun, de calitate si la pret ok. Este lung si "rebel" deci as avea nevoie si de o ceara buna cu care sa-l cumintesc.
Daca recomandati ceva produse avon, oriflame etc, si mai bine, ca stiu sigur ca le gasesc happy multumesc mult, astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| razvan101 a răspuns:

Taft... is the best