| Davreausafiuanorexica a întrebat:

Pepenele rosu ingrasa?
Cam cate calorii poate avea o felie mare?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Contine 90% apa deci de ce sa ingrase? :) Oricum, vezi daca-l gasesti aici:
http://www.fitness-scandinavia.ro/ro/calculator

| deea07 a răspuns:

Doamne fereste, cum sa ingrase? Pepenele e cred ca jumatate, daca nu mai mult apa. Chiar este recomandat in curele de slabire, pentru ca umple stomaculbig grin Pupici:*

| a1doru a răspuns:

Daaaaaaaa! pepenele rosu[lubenita cum zic rumanii],ingrase foarte tare,sau, mai bine zis, umfla burta si vezica...rolling on the floor

| ReiVaN a răspuns:

Da ingrasa tocmai din cauza ca are apa.

| DreamCory a răspuns:

Pepenele rosu, da de fapt se zice pepene verde sau lubenitza contine 92 % apa si este indicat pentru cura de slabire. si o felie de pepene verde sa zicem medie are in jur de cca 90-100 calorii.happy

| DeNy_4676 a răspuns:

Nu ingrasa e bun