| Georgy_9546 a întrebat:

Peste 8 zile e ziua mea adica pe 24 iunie si nu stiu ce sa fac cu ce sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| NameName a răspuns:

La multi ani!big grin Deci:cu ce sa te imbraci? Pai depinde unde e petrecerea: daca e la un restaurant/terasa poti sa-ti iei o rochie, sau o fusta, sau...orice! (dar putin "elegant"), iar daca e la intr-un loc mai "sport" trebuie sa iti iei pantaloni (blugi) si un tricou/maieu colorat (depinde si ce modele iti plac tie). Imbracate cu ce te simti tu mai bine! Sper ca te'am ajutat. daca te-am ajutat imi dai funditabig grin?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

La multi ani de pe acum! Sa fii sanatos, fericit si iubit de toata lumea! PS. Pe 24 e si ziua mea de nastere.

| Elenaaa23 a răspuns:

Depinde unde vrei sa-ti faci ziua. Daca este la o terasa si ai de gand sa lungesti programul pana noaptea tarziu, ai putea sa alegi o rochita de zi care sa mearga si seara, ceva gen cum se poarta acum mai inflorate. Sau daca nu-ti place sa te imbraci in rochite ai putea sa-ti iei o pereche de pantaloni, la fel cum se poarta acum, putin bufanti in fata sau cu turul lasat, cu o bluza dragutsa tip camasa.Depinde ce stil vestimentar preferi. Dar la toate petrecerile la care am fost numai asa am vazut fete imbracate. Succes! Si sper ca te-am ajutat

| AndrikNebunik a răspuns:

Buna!

ziua ta este o ocazie speciala in cae trebuie sa te simti la fel. deci hainele, dupa mine ar trebui sa fie hainele tale preferate din garderoba.
Dar depinde si de loc si de vreme.
Daca este undeva afara si este insrit poarta orice este mai subtire si super dragut
daca este uneva inauntru ai noroc caci poti purta orice vrei.

Mie de ex mi-ar placea sa ma imbrac in: un maieu Albastru care-mi plk mult si miste pantaloni scurti rupti sau o rochie de vara de orice culoare!

Bafta si LA MULTI ANI! :*

| AdelaAdela14 a răspuns:

Esti fata?

| Georgy_9546 explică:

Eu ti-as da un sfat cu ce sa te imbraci...pai sa incepemintr-o bluza COOL adica sa fie lasata pe umar si niste pandaloni scurti rupti cum se poarta acum