| 1212121223232323343434344545454556565656 a întrebat:

Aaaammm... pe data de 21 iunie e ziua mea de nastere(fac 11 ani) si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac sau ce am putea face la petrecere... P.S.:sunt fata! happy As dori, daca se poate, niste sfaturi! Multumesc!
*fundita*

3 răspunsuri:
| TelefonLg a răspuns:

Cat mai comod

| Dominic333 a răspuns:

Păi, eu zic să te îmbraci cu hainele tale preferate, eventual întreabă-ți parintii ce se potrivește cu ce, sau ce ți,-ar sta cel mai bine! Și pentru petrecere

| medytedy a răspuns:

Poti sa ai o petrecere la bowling sau sa mergi cu prietenii la un film iar apoi sa petreceti.
Te poti îmbraca cu o rochita draguta