| darlina a întrebat:

Peste o saptamana am balul de absolvire si sunt sigura ca de la sandale voi face bataturi (ca-s noi). Ce pot face pentru a preveni bataturile?

7 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-1074.html
mai poti incerk sa pui plasturi pentru a nu te jena sau sa. i bagi un calapod pentru a. i mai largi un pic
bafta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele, ce înăltime au tocurile? Și cum v ați simțit în ele? V au durut picioarele?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru răspunslaughing

| alexam a răspuns:

Purtandu-le in prealabil in casa. Mai bine sa faci bataturi si sa te bata putin seara in casa, decat atunci cand vrei sa te simti bine, distrezi, fotografiezi! big grin

| Raluca_7548 a răspuns:

Pune-le spirt.sau orice fel de crema.si poarta-le prin casa o zi, doua.si o sa vezi ca se mai "lasa" si nu o sa mai faci bataturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poartă-le prin casă câte o oră pe zi pentru a se mai lăsa materialul din care este făcută dar cu un ciorap foarte subțire.
Succes și distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti plasturi acolo unde stii ca faci bataturi! Doar purtarea prin casa nu e suficienta.