| Naomiroxana a întrebat:

Peste o saptamana merg la o nunta si inca nu stiu cum sa ma fac la par nu am parul foarte lung putin peste umeri.O sa merg la coafor doar ca as vrea sa stiu cum sa ma fac, ca sa nu ma trezesc dupa ce ma face ca nu imi place.

2 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Se poarta destul de mult impletiturile si sunt foarte dragute. Ar trebui sa incerci una happy

| Inger0Cazut a răspuns:

Fa-ti o coada care incepe sa fie spic de la mijlocul capului, si sa fie intr-o parte, apoi sa se termine cu o simpla impletitura.sa-i zicem o coada semi-impletita, semi-spic