| eMiiau a întrebat:

Hei! Am si eu o dilema. Sambata merg la nunta verisoarei mele si nu stiu cum sa imi fac parul. A fost mama la coafor si mi-a facut programare dar doamna de acolo mi-a zis sa trec joi pentru ultimele detalii si trebuie sa ii spun cam cum as vrea sa ma coafeze...Ma puteti ajuta putin? Am parul lung, tuns in scari si fara breton.Eu m-am gandit la o coafura cu bucle si impletituri si parul sa vina dat intr-o parte, dar nu stiu exact cum ar trebui sa fie acea impletitura si buclele si nici de unde sa porneasca...Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Andreea1944 a răspuns:

Frumos ar veni să ți faci bucle într o parte pornite de sus, și ar veni excelent pentru că ai părul lung.

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde si de rochia ta. asa cum zici tu am fost eu facuta la balul absolventilor. iti pot da poze.

| eMiiau explică (pentru PrecioussGirl):

Am o rochie rosie foarte draguta...E mai scurta in fata si mai lunga in spate si e din dantela, dar nu e o roche de genul alora pe care le poti purta pe strada.

| Happyjump a răspuns:

Da,e buna ideea ta, fa-ti bucle