| xXx_6498 a întrebat:

Placa Remington S1052 indreaptat parul unde o pot gasi la ce magazin, am fost in mediagalaxy, in flanco si tot nu am gasit-o pe la ce magazin o pot gasi?

5 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

In altex, eu de acolo mi-am luat-o.

| Eff a răspuns:

Am vrut si eu sa mi-o iau si am fost la altex si nu o mai aveau. Era raftu gol si ramasese doar pretul pe raft si i-am intrebat daca o mai aduc si au zis ca nu.
Deci la altex sigur nu.

| anonima_6654 a răspuns:

Mai bine ia-ti placa Remington s1051 am si eu dinaia si pot sa zic ca intinde binebig grin

| mary010 a răspuns:

Eu am luat-o din Carrefourhappy