| BruneTTe a întrebat:

Plasturii Compeed pentru herpes sunt buni? Sa-mi cumpar sau sa continui cu Aciclovir si e suficient? Ma gandeam ca daca folosesc Compeed va trece mai repede. Multumesc!

4 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Eu am folosit plasturi si m-au ajutat,asa ca faci cum vrei, te as sfatui sa folosesti si Compeed, ajuta.

| warmheart10 a răspuns:

In cazul meu, plasturele nu m-a ajutat de loc.Am continuat sa folosesc in continuare Aciclovir si m-a ajutat

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Foloseste aciclovir, e bun! am incercat si eu plasturi si nu m-au ajutat cu nimic. Baftawinking

| pink425 a răspuns:

Sfatul meu.eu zic sa folosesti pasta de dinti colgatewinking.eu am scapat foarte repede. pune pasta de dinti pe bubitsa si las-o acolo ceva timpwinking, cat stai acasa.usuca bubuta si nu raman semne