| zEZe_8470 a întrebat:

Pls...am nevoie de un sfat.Trebuie sa imi pun ochelari de vedere si vreau rama wayfarer si nu stiu daca imi sta bine cu ei si nici daca cei de la magazinul cu ochelari imi pot face o comanda de rame rayban. ce pot sa fac? p. s eu am deja o pereche de ochelari wayfarer dar au rame si lentile negre si imi sta destul de bine cu ei :*:* ast un raspuns si

1 răspuns:
| Ded a răspuns:

Pai fa-ti o pereche cu lentile negre doar ca asta o sa fie si de vedere kiss