| IateyourCookie a întrebat:

Plssss. urgent. cum folosesc ceaiul de musetel... e bine asa: ma dau cu sampon, apoi clatesc; apoi ma dau cu balsam si clatesc cu apa apoi mai clatesc odata cu ceaiul de musetel...adica dupa ce aplic balsamul cu ma clatesc direct cu ceai.mai intai cu apa, apoi cu ceai. cel mai rapid si bun raspuns =funda

2 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Ceaiul de musetel se foloseste ultimul, si nu trebuie clatit.Cand se mai incalzeste sa te usuci afara cand e soare pentru ca da reflexe parului tauwinking

| CARMENCITA a răspuns:

Ceaiul se toarna pe par la ultima clatire.Adica te speli cu sampon, te clatesti, apoi torni ceaiul pe par si nu te mai clatesti.Eu zic sa nu te mai dai cu balsam daca te clatesti cu ceai.
Te speli cu sampon,clatesti,dai cu balsam, clatesti, dai cu ceai si nu mai clatesti.