| JustRisa a întrebat:

vreau sa ma nuantez cu nuantator. Pe instructiuni scrie ca mai intai sa ma spal cu sampon etc.... Dupa ce ma spal cu sampon, pot sa aplic si o masca de par si dupa sa ma clatesc, inainte de a ma vopsi?

3 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Da, poti cu conditia ca dupa ce aplici masca sa te clatesti foarte bine si sa il lasi sa se usuce. Sa nu aplici nuantatorul pe parul ud/umed, ci uscat.

| lady2in4black a răspuns:

Da, dar stii ca nuantatorul se duce partial la spalat

| Roobeertaa a răspuns:

Mai bine te-ai vopsi si dupa te-ai spala cu sampon, masca ce vrei tu.