| Kristinaa0001 a întrebat:

Pot sa merg in club cu o pereche de pantalonii cu turul pana in pamant aprobe ca o fusta? au coloarea mov si pe ei un model de paun adica cum ar veni coada lui! Si daca da cu ce sa il asortez?

Răspuns Câştigător
| pimkky a răspuns:

Ideea e ca a merge la club s-a schimbat mult, daca vrei sa mergi sa impresionezi cu tinuta si cu ce mai vrei tu opteaza pentru altceva, daca vrei sa mergi sa te distrezi imbracate cand mai comod pentru tine incat sa te simti bine tongue

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Normal ca poti, nu inteleg cum sunt pantalonii aia dar daca sunt din aia la care atarna turul ca o baliga e decizia ta. ii asortezi cu un tricou/bluza neagra

| Kristinaa0001 explică (pentru DimLight):

Foarte tare definitia ta a pantalonilor cu tur laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kristinaa0001 explică:

Dau funda!:*

| Kristinaa0001 explică:

Va rog frumos sa primesc raspunsurile pana sambata va rog frumos...si cu ce as putea sa ma incalt?