| Aleexaandra a întrebat:

Preferati o fata sport, sau eleganta? Am nevoie de parerile voastre happy mersiikiss

Răspuns Câştigător
| newperson4him a răspuns:

Consider ca o fata nu se poate incadra intr-un singur stil de imbracaminte, ci doar in functie de ocazie. elegant, vintage, casual, punk etc.laughing

9 răspunsuri:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Eleganta

| BOOBZen a răspuns:

Eu aleg pe cea mai putin fitoasa,deci cea sportiva, sper ca nu era o intrebare de baieti.Dar chiar daca e sportiva sa se imbrace super macar, nu in trening tot timpul

| Narcis2007 a răspuns:

Ambele...depinde de stituatie dar mai mult eleganta

| Furculingură a răspuns:

Depinde de ocazie. Ai putea sa te imbraci sport la o petrecere sau la o nunta?

| miugelz a răspuns:

Mie imi plac ambele. dar cel mai important e ca ea sa se simta bine in hainele pe care le poarta. restul e minciunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. prefer o fata in blugi, tricou negru, tigara in mana, cateva pierceuri ( optionale ). basically the rocker girl.

| Vladuţ_1894 a răspuns:

Sport

| AaDdYy a răspuns:

Pe mine unu nu ma intereseaza asa de mult, atata timp cat ea se comporta bine, se imbraca bine legat de ocazie...ce vrei mai mul?

| Albertalbu a răspuns:

Eleganta.