| HEYO.ro a întrebat:

Heyo! Voi ce branduri de haine preferati? Vrem sa facem un concurs pe Heyo.ro si avem nevoie de parerile voastre. Revenim cu detaliiwinking.

34 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Pai sunt multe: Terra Nova, Next, Motivi, United Colors of Benetton, Peacock, Mango, Calliope, Stefanel, Guess, Levi`s, Reebok.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Second Hand - ieftin si bun.

| inna a răspuns:

Pull & bear, Motivi, Adidas, Puma, Zara, Mango.

| viki a răspuns:

Puma, Adidas, Killtec...Kenvelo.

| www a răspuns:

Pull&Bear, Zara, Mango, Pimkie.

| iulia_5454 a răspuns:

Zara, motivi, stradivarius, mango

| cioko19 a răspuns:

Reebok, Nike, Puma, Adidas.

| I.Love.Football a răspuns:

H & M, New Yorker, Bershka

| muffin94 a răspuns:

Nike, Adidas, Puma, Motivi, Terranova, Kenvelo

| antonius74 a răspuns:

Dognose si redford thinking

| selef a răspuns:

Dolce e 39.

| Slowmotioon a răspuns:

BINeinteles doar brandurile astea ma imbrac:H&M, adidas, nike, Armani, Bvulgari, si nu in ultimul rind Versace

| anissa a răspuns:

Dg, element, osiris, adio, vans...imi mai comand cateodata si de pe tuatara.ro

| . a răspuns:

Razamataz (tricouri & hanorace), Woodland (pantaloni camuflaj) si Steel (bocanci).

| publicname a răspuns:

Zara, pull&bear, calvin klein

| andreeeeeeeeea a răspuns:

New Yorker, Bershka, Koton, Pimkie

| natalya a răspuns:

Kenvelo, terranova, fox, tnt, reebok.adidas.

| diddy_2463 a răspuns:

Dolce&Gabanna, Puma, United Colors Of Betittion, ACG, Adidas

| sis a răspuns:

Brunotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puma si adidas, nike.
sunt cele mai comfortabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zara, Mango, Sfera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H&M, Mango, Zara, New Yorker, Bershka, Esprit, Adidas, Street One, More&More

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mango zara reserved h&m only

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mango zara reserved h&m only

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kalvin klein, mark jacons, richmond, prada, hugo boss, bershka, zara

| nutzu' a răspuns:

Nike, Puma,, Lotto, Lacoste, Adiddas, Armani, Reebok...numai de firma cunoscuta...si numai scumpe!

| xxxnonamexxx a răspuns:

Nike, puma si loto

| yanna_5323 a răspuns:

Zara

| HEYO.ro explică:

Hello! Multumim pentru raspunsuri, ne-au fost de ajutor :). Acum puteti vota cele mai tari branduri de haine la concursul Heyo: http://www.heyo.ro/concursuri/cel-mai-tare-brand-de-haine.html