| Username393 a întrebat:

Preferati parul lung sau scurt (pana la umeri) pentru fete? De ce?

7 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Am parul lung, pana la solduri, dar as vrea sa il am mai scurt pentru ca este mai greu de ingrijit, coafat si vara mult mai cald daca il tii desprins

| PainTech a răspuns:

Par lung. Clar!

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu am o anumita preferinta. Depinde de tunsoare. Am avut parul si scurt (nu am fost niciodata baieteste sau pixie, ce-i drept) si lung. Momentan il am un pic mai lung de umeri. Pana acum cateva luni il aveam pana la mijloc. Cred ca exista avantaje si dezavantaje in ambele situatii.

| Zaygon a răspuns:

O tipa tunsa scurt de tot sau rasa pentru mine e ceva de genu: asta e baiat de treaba laughing

| MrLucas a răspuns:

Lung

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Parul lung e mai sexi si poate fi coafat în mai multe feluri.

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, depinde de la persoana la persoana, pentru ca la unele persoane le sta bine cu parul scurt, iar la altele cu parul lung, eu insa prefer parul lung, pentru ca poti sa il aranjezi cum vrei tu si cand mergi la o nunta si peste tot happy