| Zmeura a întrebat:

Prin ce culoare de machiaj pot pune in evidenta ochi caprui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negrul(un simplu contur este de ajuns)si cam toate nuantele de maro, mai ales cea a ochilor.La anumite stiluri de machiaj merg si verdele si griulwinking.

6 răspunsuri:
| Danyyyyy a răspuns:

Pai la ochii caprui merge cam orice nuanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ochii caprui merge orice nuanta d machiaj. Absolut orice nuanta. Este culoarea cea mai avantajata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru

| Lolly94 a răspuns:

Incearca nunate de auriu, kaki, verde, albastru, roz sau movhappy

| AndreeaA_4794 a răspuns:

În niciun caz negrul! Depinde și de forma ochilor, dar, în general merge albastru, verde, maroniu.