| Crs a întrebat:

Prin iulie voi pleca la munte cu prietenul. Ce haine ar trebui sa am in bagaj?

6 răspunsuri:
| Zzzo a răspuns:

1.costumul de baie

2. vreo 5 pant scurti

3. vreo 2 pant trei sferturi

4. Vreo 4 rochite

5. vreo 6 tricouri

6. Absorbante

7.Bani

8.BIJUTERII(DAR NU DE AUR SAU ARGINT SA NU SE PIARDA)

9. Vreo 2 perechi de slapi

10.Balerini si sandale

11.ADIDAS(NU SE STIE NICIODATA)

12.Crema de soare

13.Sampon

14. Lotiune de corp

15.Palarie de soare

Sa nu uitam de aparatul de tantari big grin

Nici aparatul foto sa nu uiti

In orice caz nu luat prea multe pentru cateva zile pentru ca daca nu iti sunt utile le cari degeaba si e ff nasol. Ah'' daca dormi acolo(asa cred ca si e, logic) Ia o Pijamalutza.de vara.scurta.kiss

Sper ca te-am ajutat. Daca vrei, fundita?

| rain a răspuns:

Costum latex, tanga, accesorii maso...

glumesc... happy

| LoreEm a răspuns:

Pai depinde blugi nu trebuie sa iti lipseasca pentru ca merg cu aproape orce si tinand cont ca esti la munte nu trebuie sa uiti ceva mai gros sau ceva mai suptire pentru ca la munte vremea se schimba repede
tricourile nu trebuie sa iti lipseasca

| Oxandero a răspuns:

Nici o haina

| Yaso a răspuns:

Pai, un trening, o jacheta, tricouri, pantaloni 3/4 si...
costum sexy, tanga...prezervative

| Patrisweet a răspuns:

Tricouri(nr depinde cat stai...), un trening, o pereche de blugi, pantaloni scurti, pantaloni trei sferturi si o pijama sexy! Distractie placuta!