| anonim_4396 a întrebat:

Purtati casca de inot /baie daca aveti parul lung?

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da iti tine bine parul happy

| Paulla a răspuns:

Avand in vedere ca merg la bazin cam in fiecare zi, da. Clorul din apa e agresiv cu parul.
Dar cand de exemplu merg cu prietenii undeva, nu o port.
@KittyUrashteRozul nu cade daca o pui cum trebuie si e marimea buna.

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Da, altfel vine in ochi si e deranjant. Mai ales cand inoti.

| Vögeln a răspuns:

Eu cred ca te incurca parul lung la inot, nu?sad
mai bine ti l'ai prinde cu o clamatongue
sau cu o cascabatting eyelashes
nu iti recomand sa inotzi cu parul desprinshee hee
(asta e parerea meatongue)
funditabatting eyelashes?

| Tamiki a răspuns:

Nu, mie mi se pare o prostie...

| Cristianne a răspuns:

Buna! Pai depinde in ce context.happyEu am parul destul de lung, cam vreo 10 cm DUPA umerihappysi nu port, pentru ca inseamna ca de fiecare data cand pica(si sunt sanse 90% sa pice sub apa)inseamna ca nu ti-a folosit la nimic, dar depinde si cum iti pui parul.Eu o pun numai cateodata, cand chiar vreau si incerc sa nu ma ud.

Paa:*:*wave

| Rebecca_8414 a răspuns:

Casca de inot cand merg la piscina datorita apei cu clor happy.
In rest, fara.

| madaaa25 a răspuns:

Cum sa imi pun casca fara sa mi-l ud? ca mie mi se uda orii si cum