| Grove1234567890 a întrebat:

RAPID:Care UGG-uri va plac mai mult dintre cele de mai jos? (culoarea ma intereseaza)
Astea : http://www.google.com/......tp?/imgres

Sau astea : http://www.google.com/......tp?/imgres
HELP! (fundoi)

Răspuns Câştigător
| FashionDream a răspuns:

Ambele sunt foarte frumoase. Imi plac mai mult cele roz. Dar... daca as alege care sa o cumpar le-as alege pe cele mov pentru ca sunt usor de asortat fiind o culoare mai inchisa. Sincer nici nu stiu cu ce as putea purta acea culoare deschisa. Deci..in locul tau m-as gandi la ce haine am. Daca tu crezi ca ai cu ce sa le porti atunci poti sa le alegi pe cele roz iar daca nu ai cu ce sa le porti alegele pe cele mov. Spune-mi pe care le-ai ales.

5 răspunsuri:
| Sheisshe a răspuns:

Cele mov! Sunt si mai inchise, si se potrivesc la oricebatting eyelashes
Si cele roz sunt dragute :*Dar alea in unele combinatii, par pitzi
Cu placere :*

| Kasia a răspuns:

A 2-a culoare.rozul ala asa tipator...nu prea imi place.e o culoare prea varatica pentru niste ugg-uri.

| diavolitadulce a răspuns:

Sincer a doua varianta. dar sa iti dau un sfat. anul acesta nu se mai poarta ugg. urile ci ghetele pana la glezne, cu toc, si de ce nu cu tinte. daca nu poti sa mergi pe tocuri asta e. eu iti recomand a doua pereche

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Buna! Din cele de mai sus, mie imi plac primele.(cele roz).Dar, daca ar fi sa aleg eu o culoare, as alege negru sau maro pentru ca se asorteaza la orice!
O seara buna!

| RandomGirl a răspuns:

Din punct de vedere al stilului le-as alege pe cele mov, dar in ceea ce priveste calitate nu as alege nicio pereche si as investi in unele care au talpa mai buna.
In cel mai bun caz te vor tine o luna si apoi se vor dezlipi, dar ma rog e alegerea ta, o seara placuta happy