| AlexaaaBrt a întrebat:

Pentru baieti:va place ca fata sa fie machiata(nu strident) sau naturala? si un machiaj gen asta http://www.google.com/......tp?/imgres cum vi se pare?

10 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

In general prefera fetele nemachiate.

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Mai bine nemachiata, este si sanatos si nici nu o sa iti umpli fata cu tot felul.

| dragos9234 a răspuns:

Un machiaj aproape de neobservat este perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(stiu ca e pentru baieti) dar, pe primul loc la o fata nu este machiajul!winking Atata timp cat esti ingrijita va avea o parere buna despre tine big grin

| xDavidxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nemachiata... e mai frumos asa. si inca un lucru. deci daca tu te machiezi numa cand mergi cu el undeva si in restul timpului nu. ce o sa creada despre tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xDavidxX):

Poi nu m-am referit la persoana meawinking eu ma machiez dar pentru el e indiferent. Eu m-am referit la cum este cel mai bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| nicolas25ianis a răspuns:

Baietii prefera fetele care arata bine si se ingrijesc, sa se mandreasca cu ele cand ies afara...

| pisicuta1lov a răspuns:

Stiu cai pentru baieti dar putin machita nu strica