| anonim_4396 a întrebat:

Recent am primit un card H&M de la un amic, a zis ca sunt 100 de lei pe el, cardul era sigilat(era chestia aia de plastic lipita pe pin) dar cand intru pe site sa verific soldul imi arata ca am 0 lei. Stie cineva de ce? Sunt nou in domeniul asta si nu sunt sigur daca am facut ceva gresit sau m-a mintit acel prieten

Răspuns Câştigător
| TeeaCup a răspuns:

Cand mergi si-ti cumperi haine sau ce vrei tu, in loc de bani, dai cardul cadou. Sau daca vrei sa fi sigur ca sunt bani pe el, mergi la un HM sa-l verifici la casa.

1 răspuns:
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Este un card cu care poti face cumparaturi...este ca un fel de cadou...nu este ca i cardul normal unde virezi bani in cont