| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un fond de ten cu putere mare de acoperire, nu foarte scump, daca se poate sa-mi spuneti si pretul. Multumesc!

4 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Eu folosesc affinitone de la maybelline si sunt multumita de el.
iti lasa tenul mat si nu se vede ca esti data cu fdt.

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Eu folosesc loreal accord parfait...acopera foarte bine cosurile...

| raissa a răspuns:

De la rimmel http://2.bp.blogspot.com/......6409_l.jpg este cel mai bun ti-l recomand cu cea mai mare placere are putere de acoperire si are si putin sclipici iti face un ten de nu-ti vine sa crezi, si e foarte ieftin spre deosebire de altele e vreo 30 sau 35 :) pup succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la Maybelline New York Affinitone Mineral folosesc eu folosesc este foarte bun si iti straluceste fata si iti acopera toate impuritatile este pana in 300 de mii lei vechi