| dedfgv a întrebat:

Ce fond de ten cu putere mare de acoperire cunoasteti? dar sa nu fie foarte scump adica pana in 50 ron

5 răspunsuri:
| dedfgv explică:

Cum sa coste numai 8 ron:O:O:O:O:O?

| deutSa a răspuns:

Eu folosesc fon de ten de la Kaloss! Pot sa spun ca-i cel mai bun! E mai cremos asa, se intinde bine si NU LASA PETE! Ti-l recomand cu incredere. Eu il folosesc de 2 ani de zile si chiar daca nu este scump [ 8 Ron ] este foarte bun si tine pe piele!

| deutSa a răspuns:

Tia-m dat si mesaj. Ieri mi-am luat am dat 8 ron sau 9 ron nu mai stiu exact. Oricum mai mult de 10ron nu costa! Este foarte bun, nu lasa pete si tine pe piele cca 4-5 ore :*

| mikywhiteangel a răspuns:

Pana acum cel mai bun fond de ten mi se pare Toleriane tient fluid de La Roche Posay. Am folosit 2 mostre si mi se pare ca are o putere foarte mare de acoperire si, de alsemenea, este necomedogen. Vreau sa mi-l iau la sfarsitul verii deoarece vara nu port fond de ten si nu are rost sa il tin in dulap 3 luni. Am avut tot timpul acnee si acest fond de ten acopera foarte bine roseata si cearcanele. Pentru 20 de lei in plus merita sa iti iei un fond de ten de la o firma de dermatocosmetice. Daca nu esti sigura treci pe la o farmacie si roaga farmacista sa-ti dea o mostra. Uite si doua link-uri care sper sa te ajute. http://www.laroche-posay.com/......p2238.aspx
http://beautybyjules.com/......che-posay/

| Atelocin a răspuns:

Affinitone de la Maybelline.Costa in jur de 20 ron.