| BelleDy a întrebat:

Sa presupunem ca unei fete ii sta bine cu orice culoare de par, care este totusi cea mai sexy culoare a parului? Roscat, saten, blond sau brunet?

6 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Tu vrei sa te vopsesti si nu sti ce culoare sa alegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde aici laughing Sexy. poate unora li se pare iar altora nu. Sunt unii care au ca ''slabiciune'' blondele, altii roscatele, altii brunetele.

| KeporLove a răspuns:

O fata nu ii sexy daca are o anumita culoare de par. In privinta parului nu prea ajuta cu nimica decat la excitarea unui baiat.(din punctu meu de vedere) dar nu culoare excita baieti ci modu de a fi parul, cret, intins. etc.
Fiecare culoare de par caracterizeaza o fata. Blondele sunt cele mai luate peste picior deci nu te-as sfatui sa iti vopsesti parul.
Eu zic sa iti plasi culoarea originala a parului sau vei regreta cand vei fi la o vrasta mai inaintata. De exemplu sa iti donezi parul la o fabrica de facut peruci deoarece o sa iti cada din abundenta.
Am urmarit la TV o emisiune nu stiu cat la % e adevarat dar te sfatuiesc sa fi tu insusi. Odata ce te vopsesti iti faci si un pacat incalcand una dintre cele 10 porunci "Sa nu iti faci chip cioplit". Nu iti dori sa fi, ceea ce nu poti sa fi!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Depinde de preferinte. roscat inseamna rosu, iar rosul este culoarea pasiunii; saten exprima inteligenta; blond de multe ori arata puritatea si inocecta iar brunet emana o aura misterioasa care parca te vrajeste si te atrage, dar sa stii ca nu exista o fata careia sa ii stea bine cu orice culoare, iar tu acolo ai insirat numai nuantele naturale, dar ce vei zice despre o fara cu parul mov sau roz? oricum, ai uitat de castaniu, castaniul si brunetul sunt total diferite

| LucusaGabriElla a răspuns:

Roscat-spune despre acea pers. ca e nebuna. Blonda- oamenii spun ca blondele sunt proaste. Brunet- spune despre ea ca e prea inchisa [ ce`a ce noua nu ne place]. Decii cel mai bine e sa se faca satenwinking. Fundaa?big grin:X. Sper ca te-am ajutat, bye bye!

| Denisa12122002 a răspuns:

Pt mine blod.happy Asa cred eu sau poate cu toate culorile, iar sta bn.Nustiu laughing