| Rebeeca17 a întrebat:

Fetelor ce culoare va place sa aveti parul? Brunet, blond, roscat, saten? Ce fete credeti ca prefera baietii? De ce? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Mie îmi plac brunetele. Băieţii preferă şi brunete şi blonde, acum depinde de fizicul şi caracterul lor.

7 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Stai,stai,stai.Pe o comunitate in care sunt si baieti tu intrebi fetele ce cred ca am prefera noi?

Nu ti se pare mai normal sa intrebi baietii? Prostia umana nu inceteaza sa ma uimeasca ^^

| Rebeeca17 explică (pentru Hirako):

Am pus o intrebare si pentru baieti. daca perefera blondele sau brunetele si nu am primit aproape nici un raspuns, asa ca m`am gandit sa intreb fetele!winking

| վፀiፀፀ a răspuns:

De obicei baietii prefera blondele si brunetele. Dar sunt si baieti carora le plac roscatele.Cat despre mine. mie imi place parul blond dar si cel brunet. Daia m-am vopsit blonda si pe dedesubt brunetalaughing

| Lucaci a răspuns:

Prefer culoarea saten.
Cred ca baietii prefera fetele care au culoarea parului blond deoarece blondele par mai seducatoare

| MLSS a răspuns:

Blondul si satenul sunt mai apreciate cred eu:*
insa nu conteaza ce-i place lui, conteaza ca-ti place tie!:*

| Hirako a răspuns (pentru MLSS):

Esti narcisista? Cum naiba sa nu conteze ce-i place lui? Tu te faci frumoasa ca sa te poti privi ore intregi in oglinda?

| DeeaMarry a răspuns:

Saten. Baietii cu macar putina minte prefera fetele cu alte calitati mult mai importante decat culoarea parului!