| Mădă0611 a întrebat:

Sa zicem ca asta e categoria potrivita.
Salut! Fetelor, voi ce faceti cu parul lung noaptea? laughing Il prindeti cumva? Vreau sa-l las lung, pentru prima data, si deja ma pierd in el cand dorm, e aproape de jumatatea spatelui.

19 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Eu il am pana la fund de cand ma stiu si nu ''m-am pierdut'' in el niciodata cand dorm laughing, dorm cu el doar desfacut, altfel e incomodant.

| PreaTareღ a răspuns:

Buna
Il poti prinde in coada este foarte comod cand dormi, poti dormi linistita.
Bafta

| Mădă0611 explică (pentru PreaTareღ):

Am incercat, nu merge.

| PreaTareღ a răspuns:

Cum nu merge? La mine merge perfect
Atunci foloseste clame

| Mădă0611 explică (pentru PreaTareღ):

Daca il prind la ceafa, cand dorm pe spate, ma deranjeaza. Daca il prind mai sus, la fel, daca il prind sus sus, e bai, ca nu vreau volum. Cand aveam breton foloseam multe agrafe si trebuia sa dorm doar pe o parte pana a inceput sa ma doara umarul stang. laughing Ma gandeam ca exista vreo solutie fara "chin".

| PreaTareღ a răspuns:

Spune-i mamei tele de problema

| Mădă0611 explică (pentru PreaTareღ):

Sunt cam mare pentru asta si ea o sa imi spuna de impletit, ca avea parul lung inainte si ii era mai tot timpul impletit. Deci tot la aruncat raman laughing, merci pentru raspunsuri, tuturor.

| PreaTareღ a răspuns:

Incearca sa te tunzi

| Mădă0611 explică (pentru PreaTareღ):

Nu, e perfect asa; lung sta cum vreau, plus ca daca nu am chef sa-l aranjez deloc (oricum nu sunt genul cu aranjatul, dar sa stea ok), il prind coc si gata. Am avut breton si parul scurt de cand ma stiu, cred ca de asta acum ma derajeaza cand simt o prinzatoare de par atunci cand incerc sa adorm.

| PreaTareღ a răspuns:

Incearca ceai de somn

| Mădă0611 explică (pentru PreaTareღ):

laughing deja faci misto de mine. Cum ziceam, eram curioasa cum fac alte persoane, pana acum metoda mea e cea mai odihnitoare pentru mine. Obisnuinta.

| PreaTareღ a răspuns:

Alte persoane numera oi

| alexia222 a răspuns:

Il poti impleti sau il poti prinde in coada big grin

| Mădă0611 explică (pentru alexia222):

Ma deranjeaza, doar daca l-as prinde in varful capului ar fi ceva, dar apoi o sa ma rad in cap la cat o sa ma enerveze pana il fac sa stea ca pe un om.

| CameliaBrown a răspuns:

Nu te plânge, al meu e până aproape la fund și e ondulat spre creț, nu vreau să-ți povestesc ce razboi duc cu el, și mai ales noaptea. laughing De cele mai multe ori dorm cu el desfăcut, dacă imi fac cocuri sau cozi de cal, dimineața îmi stă de zici că-i o căpiță de fân. laughing

| Mădă0611 explică (pentru CameliaBrown):

Uuuuu, fain. De asta intreb, ca daca il prind nu stiu cum, dimineata ma prea necajesc cu el. Dorm pe o parte de obicei, si il arunc in spate, e ok, dar cand o sa creasca nu vreau sa il las sa "doarma" pe parchet.

| CameliaBrown a răspuns (pentru Mădă0611):

Împletește-l într-o coadă lejeră. Eu aș face-o dar îmi ia prea mult timp și nu prea dispun de așa ceva laughing.

| Mădă0611 explică (pentru CameliaBrown):

Singura nu pot sa-l impletesc decat intr-o parte si ma deranjeaza. Sunt imposibila, stiu. oh go on

| Madalina_Stefania_1998 a răspuns:

Il poti prinde intr-un coc sau in coada big grin laughing