| callmebeautiful a întrebat:

Am ochii verzi si parul saten, credeti ca mi s-ar potrivi ochelari(de vedere) cu rame negre?

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Parerea mea e ca nu prea conteaza daca iti sta neaparat bine... daca ai probleme cu "vederea"trebuie sa-i porti si cred ca ti-ar sta dragut cu rame negre eu le am pe marobig grin.Dar in fine se potriveste imi imaginez o fata cu par satent si ochii verzi co ochelari cu rame negre si ii va sta minunat, dar in loc sa-i cumperi direct trebuie sa-o probezi cati mai mult si care ti se potriveste pe aceia sa-i iei.
Succes!

| Sely_3806 a răspuns:

Da desigur

| iuly_4192 a răspuns:

Hmmm...pai si eu am ochii verzi sh sunt satena...mie nu mi s-ar potrivi dar acum depinde de structura fetei (probeaza si vezi km iti sta)

| PeacEx333 a răspuns:

Eu cred ca ti'ar sta ff bine.

| jaka_7600 a răspuns:

Da desigur vei arata super>>>>>>>>>>>