| daanaaa77 a întrebat:

Salhappycine stie care sunt, sa le zic asa, consecintele, utilizarii creionului dermatograf?:p adica eu am 14 ani si folosesc rimelul si creionul de vreo cateva luni si ma folosesc in fiecare seara un demachiant special pentru ochi de la avon da' vreau sa stiu daca sunt si alte reactii cu timpu'tongue dar in cazul fondului de ten/corector?:*

2 răspunsuri:
| Smile_5509 a răspuns:

Pai daca e creion dermatograf, am citit in reviste ca nu e bine sa te dai pe interior(in partea de jos) decat daca scrie creion khol care este special pentru zona asta sensibila. Daca te demachezi in fiecare seara e ok.Si trebuie sa folosesti produse de calitatehappy

| WeLoveIceCream a răspuns:

Depinde de la ce firma e.ai zis ca e de la avon.eu una nu am incredere in produsele astea.eu folosesc de la artistry.am 11 ani si nu mi s-a intamplat nik.si mami foloseste si nu are nici o problema.un singur lucru, produsele astea sunt pe circuit inchisadik nu se gasesc prin magazine sau asa.eu le iau de la amway... Funda?big grin.bye:*