| MaDu222 a întrebat:

cu ce as putea sa imi fac parul in afara de gel, spuma si fixativ? ca fac matreata de la ele! funda big grin

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Metoda cu bere este chiar extrem de bună, dar bineînţeles, părul tău va avea miros de ...bere laughing O să spună lumea că tocmai ai băut, deci e preferabil să foloseşti un produs de "înfrumuseţare al mirosului" laughing

| SugarAndSpice a răspuns:

Cu bere! Stiu ca pare ciudat, dar iti da volum si iti intareste parul exact ca produsele enumerate de tine.

| Beiiuka a răspuns:

Ceara :*

| Fiuryan a răspuns:

Tunde-te in asa fel incat sa nu mai ai nevoie de asa ceva
daca nu mai ramane ceara, si mai este o optiune, dar nu prea iasa... ai parul ud, il usti cu un prosop, apoi cu uscatorul de par si cu un pieptan il usti, el va ramane asa ceva vreme

| Jojolina92 a răspuns:

Prietenul meu si-l face cu ceara pentru coafat... acum e posibil nici asta sa nu-ti priasca. asa ca te sfatuiesc sa nu ti-l mai faci. simplutongue
bafta multahappy