| Razvan017 a întrebat:

Inafara de gel cum as mai putea sa-mi fac freza? Cred ca de la el fac atat de multa matreata si as vrea sa incerc cu alte metode (fixativ, spuma, ceara, etc.). FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| carmen13 a răspuns:

Eu te.as sfatui sa folosesti ceara.nu ramane parul "teapan" ca de la fixativ sau gel dar coafura ta va ramane asa cum o faci tu

1 răspuns:
| oMuffiiin a răspuns:

Paii. incearca sa vezi ce "freza" te avantajeaza mai mult. si daca dai cu putin fixativ o sa fie mult mai bine...si te sfatuiesc sa il iei pe cel de la TAFT cu strong 4...Bafta!big grin