| Wolfy5 a întrebat:

Sal ^^! pai, emmm imi dati si mie poze cu pantaloni treisferturi dar din astea mistoo, chiar si blugi, vreau sa-mi cumpar in vara asta dupa banchet tot felul de pantaloni dar, nu stiu parca nu prea imi plac astea de pe aici, poate le comand pe net sau merg in vizita in alt oras ^^, deci in final ceea ce vreau e poze cu pantaloni scurtii! si treisferturi ^^ OFER FUNDA DECI ASTA E SIGUR PENTRU CELE MAI BES"TIALI PANTALONI, aaa si daca puteti sa-mi dati si niste poze cu bluze mistoo cu tot felul de desene pe ele, cu sclipici, sau dinalea emm inscriptii, Tricouri tot asa, si niste camasi, da nu simple si mai emmm >>mai,... mai cu dungi pe ele, cu patratele, cu... nu stiu din astea mai faine, vedeti voi big grin

1 răspuns:
| AnkuAnkutzza a răspuns:

Http://www.facebook.com/haine.accesorii.5 aici gasesti de toate (pantaloni, tricouri f multe modele)! eu tot de aici imi cumpar si sunt f multumita! Sper sa iti fie de folos si sa gasesti ce vrei :) funda?;;) o zi frumoasa