| AlexGabbay a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa incerc niste benzi depilatoare.Am vazut ca unele veet sunt 18 lei 12 buc dar am vazut si unele simoun 8 lei 25 de bucati cu zahar,credeti ca sunt bune? Eu vreau sa ma depilez/epilez (nu stiu cum se zice) pe piept si pe abdomen,tin sa precizez ca parul nu este gros, doar acea "dunga" de pe abdomen.Ce-mi recomandati?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Fi serios! Lasă prostiile că bănuiesc că nu ești pe invers să te crezi femeie și să te epilezi! laughing). Deci îți recomand să nu te epliezi că ești bărbat nu femeie! Numa' poponarii și femeile se epliează. happy. Succes

| AlexGabbay explică (pentru DeyCj):

N-am muncit 2 ani la sala sa am un piept si un abdomen paros, cu restul n am treaba momentan, doar astea ma deranjeaza