| helena09 a întrebat:

Sal tuturor.Sunt bruneta cu ochii verzi si as vrea sa-mi bag niste suvite mov. Aveti vreo idee? Sau niste poze.Am parul mediu.

Răspuns Câştigător
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Sa iti bagi :|. adica sa iti faci? Iti dai seama ca trebuie sa te decolorezi :|. Daca vrei tu neaparat mergi la salon ca sa nu te trezesti cu cine stie ce ciudatenie in cap.

Da eu iti recomand si niste extensii :P :

http://www.bestial.ro/......nsion.html

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu cred ca ti'ar sta foarte bine. STiu o fata care e bruneta si are extensii mov si ii sta ft bine/ ochilor verzi li se potriveste machiajul mov deci shuvitzele cred ca ar fi frumul

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea cred ca ti-ar sta bine, dar nu ne-ai spus unde vrei sa-ti bagi suvitele...

| Flav a răspuns:

Ce tot atatea complimente ca i-ar sta bine? Pupati in fund mai ceva ca Geoana pe Voiculescu sau Iliescu ( sa mor de nu m-am saturat de X-ulescu )
Asa. Lucrezi la circ? Daca nu, lasa-ti-l cum ti l-a lasat Dumnezeu. Vrei sa fii la moda sau sa iesi in evidenta, go oooon!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

@flav mama pentru cultura ta generala anul asta sunt la moda suvitele albastre laughing).