| AndreiDoMino a întrebat:

Vedetele au implanturi dentare sau dinti imbracati?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate sa aiba: dintii lor naturali sau implanturi dentare! Fara dinti imbracati.

| cristinna23 a răspuns:

Implanturi dentare, ne-a povestit profa de bio, cu implanturile alea vedetele vorbesc putin mai greu.

| MariusApostol a răspuns (pentru cristinna23):

Ma amuza asa tare site-ul asta ca nu trebuie sa mai citesc bancuri pe net, citesc ce debiteaza altii:))) sa i zici lu profa ta de bio sa nu ajunga vedeta ca poate nu o sa poata sa vorbeasca :)))) uite te aici ceva despre implantul dentar http://dentoplus.ro/sfaturi-stomatologice/despre-implantul-dentar

| selfie a răspuns:

Unele da. Altele au dintii inalbiti dar dupa cateva luni se duce albul acela si trebuie iar sa si inalbeasca.