| GaNgSty a întrebat:

Salata de vinete cu ceapa este o mancare care ingrasa sau se poate adauga la dieta?
In cantitati mari devine buna pentru a pune colacei, nu se depune deloc sau ajuta la disparitia celulitei?
Argumentati putin si dati raspunsul din sursa sigura.
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns exact nu pot sa-ti dau. Stiu doar ca salata de vinete fara maioneza contine mai putine calorii.Ai incercat salata de vinete cu usturoi in loc de ceapa? E foarte bune la gust. Si mai ales daca vinetele sunt prajite direct pe flacara fara plite intermediare. Bestial.
Pentru disparitia celulitei: sport, masaj. Pentru prevenirea reaparitiei acesteia sunt anumite alimente "interzise" la consum.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca consumi asa ceva pe baza ca te ingrasi atunci poti manca mult si bine asa ceva, nu ingrasa

| GaNgSty explică:

Adi mersi si chestia cu masaju credeam ca e doar de ochii lumii ce zici de un relax and tone findca ii iau unu mamei de ziua ei si e cu crema anticelulitica inclusa ajuta la ceva?