| madalin307 a întrebat:

Sall,am o bratara de argint si am mai primit una din silicon cu aur.Intrebarea mea este daca merg ambele la o mana sau daca mai bine o port la cealalta mana impreuna cu ceasul care este tot din silicon si se aseamana un pic cu bratara? si daca merge la mana cu ceasul sa o pun prima si dupa ceasul sau mai intai ceasul? dauuuuuu funda

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Da ar fi dragut sa o porti pe mana cu ceasul, prea multe bratari pe ambele maini arata prea incarcat. Ceasul sa fie primul si pe urma bratara, parerea mea happy