| KillerWillBeBack a întrebat:

Sall! E ziua unei prietene si mergem la biliard.Cu ce sa ma imbrac? Fundaa

Răspuns Câştigător
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Hmm,ceva un pic mai larg ca sa nu fi strans,daca ma intelegi.
Deci,poate un tricou(albastru daca se poate) si o bluza(gri,hmm sper sa mearga ) pe deasupra, sper sa nu iti fie frig, blugi negri ar fi buni, totusi sa fi un pic elegant si tenisi (oare ar merge gri? )Vaii, cred ca te-am bagat mai tare in ceata, dar ar fi interesant, oricum este o iesire deci nu trebuie culori foarte stridente, eu asa zic! Deci, pana la urma alege ce iti place tie.
Succes! happy

| KillerWillBeBack explică (pentru BellaVampire):

Fii atenta :camasa rosie, colanti, o fusta neagra si cizme, e ok?

| BellaVampire a răspuns (pentru KillerWillBeBack):

Nu stiu daca se potrivesc fusta si colantii pentru biliard. Eu zic niste blugi.
Dar imbraca-te si cu fusta si vezi cum iti sta! happy

5 răspunsuri:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Ceva lejer care iti place tie si care ti se portiveste happy

| badboybitter a răspuns:

Tricou + camasa

| Skyglory95 a răspuns:

Cred ca orice iti place si te simnti bine ar trebui sa fie ok! nu cred ca, conteaza ce cred altii despre cum te imbraci ci sa te simnti bine in ce ai ales sa porti!