| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

am o nelamurire :
Mi se pare ca am spranceana dreapta mai jos decat cea stanga

E normal? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da, niciun om nu e perfect simetric. Uite-te la tv, poti observa ca si vedetele sau prezentatoarele nu au sprancenele perfect egale. Daca e mare diferenta, du-te la o cosmeticiana sa le aranjeze.

8 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Este o iluzie... nu sunt.

| Kenya a răspuns:

E normal.

| ubox7007 a răspuns:

Deci clar sinucidere, asta e, viata e grea. Eu m-am uitat la poza ta de profil (de pe TPU, fb tau evident ca nu ul am) si sa stii ca arati bine, gen atractiva. P.S. Sunt baiat si am 18 ani (si cred eu, ca nu e nimic in neregula cu mine).

| AlissBrie a răspuns:

Da,este normal. Daca iti displace incearca sa faci si tu exercitii ridicandu-ti spranceana, nu stiu laughing
Sau schimba-ti forma sprancenelor.

| DenisaKarolina a răspuns:

Mda pai si mie mi se pare uneori ca am fata stramba laughing, relaxeaza-te happy nu e nimic neinregula cu fata tawinking

| Zacase a răspuns:

Eo m-as sinucide daca as arata ca tine, mai bine mort decat sa nu am nasul la acelasi nivel cu ochii laughing

| DespreHostel a răspuns:

Da e absolut normal, nimeni nu are o fata simetrica 100% happy

| Platinumus a răspuns:

Sa nu te mai ingrijorezi, atat timp cat tu te simti bine in pielea ta ceilalti nu cont.