| AnnaBella1234 a întrebat:

marti este ziua de nastere a unui prieten si nu am nicio idee de cum as putea sa ma imbrac... ceva sugestii?
dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Depinde şi de locaţie. Dacă o face la el acasă, îţi iei nişte colanţi lucioşi/jeanşi skinny + o bluză frumoasă şi elegantă (uşor sexy) + pantofi cu toc, dacă porţi, dacă nu, nişte ghetuţe.

Dacă o face într-un club ceva, o rochie mulată, nu foarte elegantă, că nu e nuntă + pantofi cu toc + dressuri. Sau colanţii lucioşi + botine + o bluză într-o culoare puţin stridentă.

Machiaj natural + parfum, şi nu uita de cadou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te îmbraci cum te simţi tu bine, cât mai comod, dar şi elegant.
Nu uita de machiaj, un parfum acolo...
Te pup!