| aDDa_4644 a întrebat:

Salllove struck
Cum as putea sa ma imbrac maine la scoala nu mai am ideeiicrying(
Mentionez am camasi albe veste, blugi, hanorace, colantilaughing cam de toate big grin
As vrea mai multe ideii nu pozahappy
Pllzzzzpuppy dog eyes mss mult dau si Funda normal

Răspuns Câştigător
| :X:X RooNnA a răspuns:

1. camasa alba + o cravata lasata mai lejer.si niste pantaloni negriihappy nu de stofahappy daca ma intelegi.

2.camasa alba + vesta+ blugi albastru inchis+ cizmulite cu toc

3.pantaloni de trening+ un tricou un pic mai lungut si mulat. adica ma refer sa nu fie pana la brau. un pic mai jos.si un hanorac mai scurt ca si tricoul si adidasi

si colantii. dupa parerea mea nu sunt potriviti pentru scoalahappy

4 răspunsuri:
| aDDa_4644 explică:

MrsMarry stiu ca nu te superiilaughing

| MrsMary a răspuns:

Eu de obicei ma inspir din revistele de fashion, iti sugerez sa faci si tu asta :d, dar combina hainele dupa cromatica :d, fii atenta sa porti culori pastelate la scoala sa nu vii cu haine de coloare gen : neon laughing, pentru scoala imbraca-te : Blugi + camasa + vesta + cizme / tenisi + un colier / bratara [ un accesoriu care sa iti puna in evidenta tinuta
Succes
Daca vrei poti sa-mi dai fundita, nu ma supar laughing!

| AbC_4616 a răspuns:

Buna happy
Daca ai o fustita neagra[sau alta culoare] scurta[gogosar ar arata dragut], ai putea sa o asortezi cu niste colanti colorati si o camasa.
O pereche de blugi stramti+cu o esarfa in loc de curea+un tricou cu impromeu amuzant+o camasa alba sau colorata [ cum vrei] care sa fie desfacuta si daca vrei o posi lega in jurul abdomenului [ dar sa fie pe tine.intelegi ce zic?]+o palarie sweet
Niste blugi rupti cu ceva pe dedesubt[colorat] si sa asortezi la culorile care se vad prin gaurile blugilor un hanorac sau un tricou.
O pereche de colanti cu un tricou mai lung, o pereche de botine si o esarfa.
O camasa in carouri cu o fusta de blugi, o jacheta colorata si o esarfa si mai colorata si sa te incalti cu bascheti lungi.
Sper ca te'am ajutat :d

| IovanutAlin a răspuns:

Puneti niste chiloti in cam si niste sosete in maini... glumesc pai eu asa fac,, pun toate hainele in pat si aleg cu ochi inchisi... laughing)